Już ponad 4 lata pomagamy dłużnikom – podsumowanie i nowe cele Kancelarii AntyWindyk

Już ponad 4 lata pomagamy dłużnikom – podsumowanie i nowe cele Kancelarii AntyWindyk

Wraz z końcem roku, otrzymaliśmy wiele podziękowań i życzeń. Mam wrażenie, że to było kilka dni temu, tymczasem minęło już 5 miesięcy. Każdy początek roku to dla nas kolejna rocznica naszej działalności, która zawsze skłania nas do refleksji nad tym co robimy, w którą stronę zmierzamy. Podobnie było w tym roku. Poniżej znajdziecie efekty tych przemyśleń…

Jednym z naszych założeń było odświeżenie wizerunku, aby oddawał cel naszej pracy, kierunek zmian i przede wszystkim – jakość. Minęło cztery i pół roku od powstania Kancelarii. Uwierzcie, że to w naszej branży bardzo długo. W między czasie zmieniło się dosłownie wszystko, nad czym pracowaliśmy. Stopniowo zmieniał się sposób, w jakim pracowaliśmy. Zmieniło się również podejście i jakość pracy bankowych prawników. Wypracowaliśmy zupełnie nowe strategie i standardy obsługi, aby zawsze być nie o krok, ale o kilka kroków przed naszymi przeciwnikami procesowymi, którzy to stale podnoszą poprzeczkę. Nawiązaliśmy ciekawe, czasem nieoczekiwane kontakty, które otworzyły nam nowe możliwości działania oraz rozszerzyły zakres oferowanych usług. Współpracujemy z komornikami, pracownikami sądów, doradcami podatkowymi, adwokatami, radcami prawnymi. Konsultujemy zagadnienia prawne z sędziami i autorytetami prawniczymi. Co najważniejsze – zebraliśmy bezcenne doświadczenie, które pozwala nam z tak dużą skutecznością prowadzić i wygrywać sprawy naszych klientów.

Nowa strona Kancelarii AntyWindyk jest symbolicznym przejściem na kolejny etap rozwoju. Dziś oficjalnie wprowadzamy do oferty nowe usługi. Negocjacje z wierzycielami – jako skuteczną i opłacalną formę wyjścia z zadłużenia w określonych sytuacjach. O tym kiedy warto negocjować, jak to robić, jak na tym zarobić i nie dać się ograć, żeby nie stracić – wkrótce w nowym wpisie na blogu. W niektórych sytuacjach z uwagi na wysokość zadłużenia, liczbę wierzycieli czy brak środków finansowych – nie są możliwe ani długoletnie procesy, ani polubowna spłata. Wówczas dobrym rozwiązaniem jest Upadłość konsumencka. Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad tym rozwiązaniem i z sukcesem zakończyliśmy kilka postępowań. O nich wkrótce także szerzej na blogu, a na razie możecie zapoznać się z wybranymi postanowieniami o ogłoszeniu upadłości, nad którymi pracowaliśmy.

Powoli ku końcowi zmierzają także kolejne sprawy „frankowe„, które prowadzimy. Nadal skupiamy się na obronie osób, które z wielu niezależnych przyczyn zmuszone były zaprzestać spłaty swoich zobowiązań. Nie zamierzamy angażować się w procesy o unieważnienia umów czy „odfrankowienie” kredytów. Skupiamy się na skutecznej obronie, której celem jest oddalenie roszczenia banku w całości. Jednym słowem – gdy nie trzeba nic więcej bankowi oddawać, ponad to, co wpłaciło się do tej pory.

Istnieje wiele powodów, dla których to bank czy firma windykacyjna może okazać się naszym dłużnikiem. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu środków, które zostały nienależnie pobrane od dłużników w trakcie egzekucji komorniczych, czy to w czasie długotrwałego zajęcia pensji, czy też z uwagi na licytację majątku, np. nieruchomości. Osobną kwestią, którą poruszamy są koszty komornicze, naliczane i pobierane w trakcie egzekucji oraz po jej zakończeniu. Często po analizie sprawy okazuje się, że dłużnik został obciążony ogromnymi kosztami, których można uniknąć, niejednokrotnie otrzymując zwrot tych już wyegzekwowanych.

Bezustannie i konsekwentnie wzmacniamy nasze możliwości w obronie naszych klientów w sprawach o zapłatę z firmami windykacyjnymi i bankami. To jest i zawsze będzie trzon naszej działalności, dlatego jeżeli otrzymałeś pozew lub nakaz zapłaty – natychmiast skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy sprawę i realnie ocenimy szanse na wygraną. Dla nas wygrana oznacza, że dług nie został udowodniony i nie trzeba nic spłacać.

Widzimy, że rośnie też świadomość osób wpadających w problem zadłużenia. Co raz częściej piszą do nas osoby, które nie otrzymały jeszcze pozwu z sądu. Są to osoby, które spłacają jeszcze swoje zobowiązania, ale z przyczyn losowych tracą płynność finansową. Wiedzą, że chwila kiedy pozostaną bez środków jest już blisko i szukają pomocy. To idealny moment na rozpoczęcie z nami współpracy, ponieważ w ramach doradztwa prawnego możemy pomóc w przygotowaniu odpowiedniej i indywidualnej strategii działania.

Obserwujemy także wysyp nowych podmiotów świadczących usługi oddłużeniowe. Wszelkiej maści firmy, fundacje i inne organizacje, które często pod szyldem darmowej pomocy przyciągają dłużników z problemami. Skąd o tym wiemy? Często osoby te prędzej czy później trafiają do nas z problemem, którego wówczas – nie da się już rozwiązać. Po prostu trafiają do nas za późno. Podobnie jak świadomie wybieracie lekarza, do którego pójdziecie na konsultację, a jeszcze uważniej chirurga, który będzie Was operował, tak samo świadomie wybierzcie kancelarię, która poprowadzi Wasze sprawy. Od efektu tych działań zależy często jakość życia Waszej rodziny. Dokonajcie świadomego wyboru. Nie zawsze „za darmo” oznacza dobrze i skutecznie. Dlatego jeżeli masz problem – napisz. Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Aby przekonać osoby, które jeszcze nas nie znają i trafiają do nas z innego źródła niż rekomendacje zadowolonych klientów, postanowiliśmy publikować wszystkie uzyskiwane przez nas wyroki i postanowienia, które są niepodważalnym dowodem naszej skuteczności. W połączeniu z setkami opinii, jakie znajdziecie na blogu, które od kilku lat nasi klienci pozostawiają jako wyraz wdzięczności za pomoc, możecie sami wyciagnąć odpowiednie wnioski. W Internecie, każdy może powiedzieć i napisać wszystko. Firmy oddłużeniowe prześcigają się w zapewnieniach i obietnicach, jakie to wielkie zespoły prawników u nich pracują, ile to tysięcy spraw nie wygrali, jaką mają skuteczność, tylko próżno szukać tych tysięcy wyroków czy nawet licznych opinii zadowolonych klientów. Napisać można wszystko, jeszcze łatwiej kogoś oczernić, natomiast trudniej to jednak udowodnić.

W najbliższym czasie planujemy dla Was jeszcze kilka niespodzianek… Dziękujemy za wyrazy wsparcia i uznania, a jeżeli macie problem z zadłużeniem – śmiało piszcie.

Piotr Soboń
Partner Zarządzający

Umów się na konsultację tel: 799 709 399

Masz podobną sytuację? Umów się na konsultację w siedzibie naszej Kancelarii w Gdańsku lub skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy sprawy, wysyłając do nas wiadomość przez formularz kontaktowy.
Obsługujemy klientów z całej Polski.


Opinie klientów