Opinie

Często pytacie nas gdzie możecie zostawić opinie, podziękowanie, referencje, komentarze dotyczące działalności bloga i kancelarii AntyWindyk i udzielonej Wam pomocy. Do tej pory nie było takiego miejsca na blogu, dlatego 22 sierpnia 2015 roku powstał ten dział.

Wg badań internauci 20x chętniej dzielą się w internecie negatywnymi opiniami niż pozytywnymi. Jeżeli zatem nie możesz znaleźć negatywnych opinii o marce/produkcie to już jest dobrze 😉 Gdzie jednak najlepiej wyrazić swoje zdanie na temat naszej działalności? Właśnie tutaj.

Jeżeli skorzystałeś z naszego artykułu i był on pomocny, otrzymałeś indywidualną poradę i rozwiązaliśmy Twój problem, pozbyliśmy się Twojego długu lub egzekucji komorniczej – prosimy o komentarz poniżej. Będziemy wdzięczni za każdy wpis. Nie musisz podawać imienia i nazwiska, możesz pozostawić komentarz anonimowo.

Pokaż innym, że to co robimy jest potrzebne, a nasze rady – są skuteczne. 

WAŻNE!

To NIE JEST miejsce na zostawianie pytań czy prośby o konsultacje, w tym celu należy skorzystać z działu KONTAKT. Tutaj zostawiamy jedynie opinie i komentarze dotyczące naszej działalności i udzielonej Wam bezpośredniej pomocy. Komentarze nie związane z tematem będą usuwane aby zachować przejrzystość.