Odzyskiwanie środków

Odzyskiwanie środków

Zakres działalności: Odzyskiwanie środków

Umorzenie postępowania egzekucyjnego wskutek uchylenia tytułu wykonawczego daje możliwość obciążenia wierzyciela zapłaconymi już kosztami egzekucji oraz w dalszej kolejności – odzyskania środków uzyskanych przez wierzyciela po jej wszczęciu. W obydwu tych sytuacjach środki te należne są dłużnikowi, który teraz staje się wierzycielem. W zdecydowanej większości przypadków odzyskanie środków wymaga wniesienia pozwu o zapłatę, więc bywa czasochłonne. Nie trzeba jednak nikogo przekonywać, że warto iść w tym kierunku. Prowadzimy dziesiątki takich postępowań. Największa kwota odzyskanych przez nas środków wynosi ponad 600 000 PLN i była przelana bezpośrednio na rachunek klienta. W toku jest kilka spraw celem odzyskania środków z egzekucji nieruchomości, na kwoty po kilkaset tysięcy złotych.

Bank lub fundusz zlicytował Ci nieruchomość bądź prowadził skuteczną egzekucję z innych składników majątku? Odzyskamy Twoje pieniądze.

Zgłoś się do nas po bezpłatną analizę Twojej sprawy. Zapoznamy się z dokumentacją i przedstawimy możliwe warianty. Poprowadzimy wszelkie działania. Poczynając od uzyskania akt sądowych, przez prowadzenie działań przedprocesowych oraz procesowych, aż po odzyskanie środków i przelanie ich na Twoje konto. Piszemy nt odzyskiwania środków:

Wypełnij formularz w dziale KONTAKT. Podaj szczegóły odnośnie swojej sprawy: rodzaj zadłużenia, aktualny status, opisz krótko historie zadłużenia, załącz także wszystkie pisma od komornika. Napisz z jakiego majątku była prowadzona egzekucja oraz w przybliżeniu jaką kwotę komornik pozyskał w trakcie egzekucji. Analiza sprawy jest bezpłatna.

Każda sprawa wyceniana jest indywidualnie i zależna jest od wielu czynników. W sprawach o odzyskanie środków przedstawiamy zazwyczaj 2-3 wyceny, w tym jedna uwzględnia prowadzenie działań wyłącznie w oparciu o wynagrodzenie za sukces, klient nie ponosi z góry ŻADNYCH kosztów. Zatem nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

Procedura odzyskiwania środków zależna jest od wielu czynników i może zająć od 2 miesięcy do 2 lat.

Tak, zajmujemy się także odzyskiwaniem nienależnych bankowi środków w przypadku wcześniejszej spłaty kredytów, dotyczy to także sytuacji w których kredyty były refinansowane innym kredytem lub konsolidowane.

Umów się na konsultację tel: 799 709 399

Masz podobną sytuację? Umów się na konsultację w siedzibie naszej Kancelarii w Gdańsku lub skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy sprawy, wysyłając do nas wiadomość przez formularz kontaktowy.