Kontakt

Jeśli masz pytania, potrzebujesz pomocy lub porady, skorzystaj z poniższego formularza lub wyślij mail na adres: kontakt@antywindyk.pl

Zawsze podawaj w mailu swój numer telefonu, nie będziemy dzwonić, ale wyślemy SMS gdy odpiszemy na Twoją wiadomość, co usprawni komunikację. Oczekując na odpowiedź od nas, sprawdzaj foldery SPAM, INNE, OFERTY, itp. w swojej skrzynce mailowej.

Aktualnie ze względu na ograniczone moce przerobowe, nie przyjmujemy do obsługi spraw dotyczących chwilówek ani pożyczek pozabankowych, także sprzedanych do funduszy, za wyjątkiem Profi Credit.

Co powinno się znaleźć w pierwszym mailu do nas?

Zanim wyślesz do nas wiadomość, koniecznie zapoznaj się z wpisem:

Poradnik dłużnika: ORGANIZACJA czyli jak przygotować się do procesu oddłużania

Wysyłana wiadomość, powinna ona zawierać przynajmniej takie informacje:

  • Nazwa pierwotnego wierzyciela (np. BZ WBK, mBank, Profi Credit):
  • Rodzaj zobowiązania (np. kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, czynsz, faktury):
  • Czy dług został sprzedany, jeśli tak to komu i kiedy:
  • Na jakim etapie obecnie jest sprawa (np. umowa aktywna, wezwanie do zapłaty, umowa wypowiedziana, nakaz zapłaty, egzekucja komornicza):
  • Jaka jest łączna kwota zobowiązania:
  • Jeżeli był wysłany przez sąd nakaz zapłaty, to czy został odebrany, jeśli tak to przez kogo i kiedy:
  • Jeżeli toczy się egzekucja komornicza, to kiedy zostało odebrane Zawiadomienie o wszczęciu egzekucji? Prosimy załączyć jego skan lub zdjęcie.
  • Czy były podpisywane jakieś ugody/porozumienia, jeśli tak to z kim:
  • Opisz krótko swoją sytuację majątkową, rodzinną, jakie masz oczekiwania w stosunku do naszych działań, przedstawić wszystkie informacje, które mogą być istotne podczas analizy.

Prosimy nie pisać poniżej komentarzy o treści “wysłałem wiadomość“.  Wszystkie wiadomości z formularza do nas docierają, na wszystkie postaramy się odpisać tak szybko jak to możliwe. Zamieszczanie dodatkowego komentarza o wysłaniu wiadomości nie ma wpływu na czas odpowiedzi.  W przypadku braku odpowiedzi dłużej niż przez 5 dni , można ewentualnie ponowić wysłanie wiadomości.

Ze względu na bardzo dużą ilość zapytań zastrzegamy sobie prawo do odpisywania wyłącznie na wybrane wiadomości.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Miasto (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Oświadczam, że wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.). Przetwarzanie danych jest konieczne do analizy sprawy i kontaktu z osobą wysyłającą zgłoszenie. Szczegółowe informacje znajdziesz w dziale Informacja prawna.