Kontakt

Kancelaria Doradztwa Prawnego i Gospodarczego AntyWindyk
ul. C.K. Norwida 21/2
80-280 Gdańsk

Konsultacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu.

Jeśli masz pytania, potrzebujesz pomocy lub porady, skorzystaj z poniższego formularza lub wyślij mail na adres: kontakt@antywindyk.pl

Zawsze podawaj w mailu swój numer telefonu, nie będziemy dzwonić, ale wyślemy SMS gdy odpiszemy na Twoją wiadomość, co usprawni komunikację. Oczekując na odpowiedź od nas, sprawdzaj foldery SPAM, INNE, OFERTY, itp. w swojej skrzynce mailowej.

 

Aktualnie ze względu na ograniczone moce przerobowe, nie przyjmujemy do obsługi spraw dotyczących chwilówek ani pożyczek pozabankowych, za wyjątkiem Profi Credit.

Co powinno się znaleźć w pierwszym mailu do nas?

Zanim wyślesz do nas wiadomość, koniecznie zapoznaj się z wpisem:

Poradnik dłużnika: ORGANIZACJA czyli jak przygotować się do procesu oddłużania

Wysyłana wiadomość, powinna ona zawierać przynajmniej takie informacje:

  • Nazwa pierwotnego wierzyciela (np. BZ WBK, mBank, Profi Credit):
  • Rodzaj zobowiązania (np. kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, czynsz, faktury):
  • Czy dług został sprzedany, jeśli tak to komu i kiedy:
  • Na jakim etapie obecnie jest sprawa (np. umowa aktywna, wezwanie do zapłaty, umowa wypowiedziana, nakaz zapłaty, egzekucja komornicza):
  • Jaka jest łączna kwota zobowiązania:
  • Jeżeli był wysłany przez sąd nakaz zapłaty, to czy został odebrany, jeśli tak to przez kogo i kiedy:
  • Jeżeli toczy się egzekucja komornicza, to kiedy zostało odebrane Zawiadomienie o wszczęciu egzekucji? Prosimy załączyć jego skan lub zdjęcie.
  • Czy były podpisywane jakieś ugody/porozumienia, jeśli tak to z kim:
  • Opisz krótko swoją sytuację majątkową, rodzinną, jakie masz oczekiwania w stosunku do naszych działań, przedstawić wszystkie informacje, które mogą być istotne podczas analizy.

Prosimy nie pisać poniżej komentarzy o treści “wysłałem wiadomość“.  Wszystkie wiadomości z formularza do nas docierają, na wszystkie postaramy się odpisać tak szybko jak to możliwe. Zamieszczanie dodatkowego komentarza o wysłaniu wiadomości nie ma wpływu na czas odpowiedzi.  W przypadku braku odpowiedzi dłużej niż przez 5 dni , można ewentualnie ponowić wysłanie wiadomości.

Ze względu na bardzo dużą ilość zapytań zastrzegamy sobie prawo do odpisywania wyłącznie na wybrane wiadomości.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Miasto (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Oświadczam, że wysyłając formularz, wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.). Przetwarzanie danych jest konieczne do analizy sprawy i kontaktu z osobą wysyłającą zgłoszenie. Szczegółowe informacje znajdziesz w dziale Informacja prawna.