Kancelaria AntyWindyk

Nasza historia

01. Jesteśmy pionierami w branży

Wyroki i postanowienia

Jesteśmy pierwszą kancelarią w Polsce, wyspecjalizowaną w pomocy osobom zadłużonym. Wygraliśmy już ponad 1450 spraw, których wolumen wynosił ponad 91 milionów złotych.

Właśnie tyle pieniędzy zostało w portfelach naszych klientów, dzięki temu, że w porę zgłosili się do nas i wygrali naszą kancelarię.

NASZE WYROKI

02. Wiarygodność, czyli nie ufaj – sprawdzaj.

Opinie i rekomendacje

Tak dobre wyniki można osiągnąć wyłącznie najwyższą jakością i pełnym zaangażowaniem. Cały nasz zespół pracuje na swoją opinię.

Jako jedni z nielicznych posiadamy setki pozytywnych opinii od naszych klientów, zarówno na naszej stronie, social mediach, jak i w serwisach zewnętrznych.

OPINIE NA BLOGU

03. Skutecznie pomagamy od ponad 8 lat

Bogate doświadczenie

Przez ten czas przeszliśmy ogromne zmiany. Wiele się nauczyliśmy, a także stale dostosowujemy nasze działania do zmieniających się okoliczności i przepisów.

W niewielu branżach sytuacja zmienia się tak dynamicznie. Jeżeli przegapisz zmiany – przegrasz. Dlatego zawsze wyprzedzamy naszych przeciwników.

NASZA STRATEGIA

o_nas_wyroki

Zawsze bezpłatna analiza sprawy i przedstawienie możliwości działania

  • Opisz problem i załącz dokumenty
  • Przedstawimy możliwości działania i wycenę
  • Podpisujemy umowę i przejmujemy wszystkie działania

Ponad 800 udokumentowanych, wygranych spraw, na kwotę ponad 45 milionów złotych.

  • Obrona w sprawach o zapłatę
  • Powództwa przeciwegzekucyjne
  • Pozwy o odzyskanie nienależnie pobranych środków

Kilkadziesiąt prawdziwych rekomendacji od klientów, którym pomogliśmy pozbyć się długów.

30 stycznia 2015. Powołanie Kancelarii

Często podczas rozmów z klientami spotykaliśmy się z określeniem, że dzisiejsza Polska to “państwo w państwie“. Urzędy, banki, sądy, komornicy – każdy robi co chce, wbrew obowiązującym normom i przepisom prawa, o etyce nie wspominając. Bank żąda spłaty kredytu, którego istnienia nie potrafi udowodnić przed Sądem. E-sąd taśmowo wystawia nakazy zapłaty bez analizy dowodów. Sędziowie wydają nakazy zapłaty do pozwów, w których braki formalne są tak oczywiste, że kompromitują Wymiar Sprawiedliwości. Wreszcie komornicy zajmują całe wynagrodzenia dłużników, zasiłki, naliczają wysokie koszty, doliczają podatek VAT, naruszając zasady egzekucji. Ludzie pytali nas: jak walczyć o sprawiedliwość, jak walczyć z bankiem, firmą windykacyjną, sądem czy komornikiem?

2016. Powołanie nowych partnerów

Pierwsze zlecenia globalne, pojawiły się 15 minut po opublikowaniu strony w Internecie. Po roku działalności w procesie było kilkaset spraw. Musieliśmy znacznie powiększyć zespół, aby sprostać potrzebom sytuacji i zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi. Pozwoliło to przyjąć kolejnych kilka tysięcy spraw.

2017. Koniec schematów

Wraz z naszym rozwojem, również banki i firmy windykacyjne zaczęły stawiać na jakość prowadzonych przez siebie spraw. Aby utrzymać wysoką skuteczność, konieczne było odejście od utartych schematów, w stronę indywidualnego podejścia do każdej sprawy. Wiele konkurencyjnych firm korzysta niemal wyłącznie z szablonów, co pozwala zmniejszyć koszty działalności. Czasem to wystarczy. Gdy jednak sprawa jest złożona, brak indywidualnego podejścia może być przyczyną porażki. Dlatego w naszej pracy nie znajdziecie dwóch identycznych pism. Każdą z naszych spraw prowadzimy tak, jakby była jedyną, którą prowadzimy.

2018. Czas zwrotów

Wygrana z bankiem i brak konieczności spłaty rzekomego długu to czasem dopiero połowa drogi. Często okazuje się, że dodatkowo bank musi zwrócić kredytobiorcy środki, jakie komornik wyegzekwował w trakcie kilkuletniej egzekucji. W tym roku zakończyliśmy wiele spraw tego typu, odzyskując łącznie kilkaset tysięcy złotych na rzecz naszych klientów.

2019. Plany i cele

Rynek wierzytelności stale ewoluuje. Wierzyciele stają się naszymi dłużnikami już od lat, przegrywając z nami kolejne procesy. „Afera GetBack” uświadomiła wszystkim, że jedno w życiu jest pewne – nie ma nic pewnego. Dlatego jedyną drogą do sukcesu jest nieustająca, ciężka praca, stały rozwój i wyprzedzanie swoich przeciwników procesowych o kilka kroków. Tylko tak można wygrywać regularnie.

W niektórych przypadkach na obronę procesową jest już za późno. Nie oznacza to jednak, że w takiej sytuacji nie da się nic zrobić – wręcz przeciwnie. Możliwe są jeszcze negocjacje z wierzycielem lub też opracowanie indywidualnej strategii życia z długiem, który wcale nie musi być odczuwalny na co dzień. Dla osób, które chcą zacząć od nowa – proponujemy upadłość konsumencką. Właśnie na rozwój w tym zakresie postawiliśmy już pod koniec 2018 roku i kontynuujemy te działania także w roku bieżącym. Rozwijamy także nasze możliwości w zakresie obrony w sprawach frankowych, dzięki czemu utrzymujemy jak do tej pory niemal 100% skuteczność wygranych spraw tego rodzaju.

Naszym celem jest zapewnienie klientom kompleksowej i skutecznej pomocy prawnej w aspektach związanych z problemem zadłużenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym Zakresem działalności Kancelarii AntyWindyk.

Dane rejestrowe:

Kancelaria AntyWindyk sp. z o.o.
ul. C.K. Norwida 21/2
80-280 Gdańsk
KRS: 0000842238, NIP: 5842793541, REGON: 38610106400000

Polecane artykuły

Warto przeczytać

Blog
Odzyskujemy od Nest Banku kwotę 143 070,83zł

Wygrana z bankiem oznacza przeważnie, że nie musimy spłacać całości lub części rzekomego długu. Czasem jednak oznacza, że to bank zwraca pieniądze klientowi. Tak było w tym przypadku 12 czerwca 2018 r. nasza klientka otrzymała od nas wiadomość, iż odzyskaliśmy od Nest Banku 143 070,83zł pobrane przez komornika w trakcie postępowania egzekucyjnego, ale zacznijmy od…

Blog
Uważaj na pozew i nakaz zapłaty z Prokura, BEST i Hoist – ruszyła fala pozwów!

Od kilku tygodni obserwujemy wzmożoną aktywność firm windykacyjnych w sądach. Mamy informacje z kilku niezależnych źródeł, że fundusze sekurytyzacyjne ruszyły z falą pozwów, wśród których szczególnie aktywne są Prokura, BEST i Hoist. To znak, że trzeba być czujnym i nie przegapić przesyłki z sądu…

Blog, Poradnik dłużnika
Jak przygotować się na zajęcie komornicze i chronić majątek przed egzekucją?

Nadszedł ten dzień – odebraliśmy pismo od komornika o wszczęciu egzekucji lub – co gorsza – dowiedzieliśmy się bezpośrednio z banku o zajęciu rachunku bankowego. Co teraz? Co robić? Gdzie szukać skutecznych rozwiązań? Takie pytania najczęściej pojawiają się w naszych głowach, gdy pojawią nam się przed oczami słowa KOMORNIK oraz ZAJĘCIE KOMORNICZE. Tymczasem można skutecznie…