Kancelaria AntyWindyk

Zakres działalności

Najlepszą drogą do perfekcji
jest specjalizacja

Bezpłatne mailowe analizy prawne oraz płatne konsultacje osobiste lub telefoniczne w zakresie oddłużania i ochrony praw dłużników.

Obrona w sprawach kredytów walutowych

Obrona w sprawach frankowych, celem oddalenia powództwa banku lub funduszu i zachowania nieruchomości.

Prowadzenie negocjacji

Zmniejszenie kwoty zadłużenia przy jednorazowej wpłacie lub rozłożenie długu na realne do spłaty raty.

Ochrona przed egzekucją

Reprezentacja w postępowaniu komorniczym, nadzór nad egzekucją, uchylanie kosztów komorniczych, ochrona majątku.

Obrona w sprawach o zapłatę

Nakaz zapłaty z sądu? Obrona w sprawach o zapłatę z powództwa banków i funduszy sekurytyzacyjnych (firm windykacyjnych).

Ochrona majątku dłużnika

Ochrona majątku dłużnika jaką gwarantują przepisy prawa polskiego i europejskiego, a także ochrona majątku domowników.

Odzyskiwanie środków

Odzyskujemy środki ze zlicytowanych nieruchomości, wynagrodzenia, a także wpłacone bezpośrednio do wierzyciela.

Upadłość konsumencka

W sytuacjach skrajnych, prowadzimy upadłość konsumencką oraz przedsiębiorców. Zacznij życie od nowa.

Najlepsza Kancelaria

Skuteczność potwierdzona opiniami klientów i wyrokami

Nie ufaj – sprawdzaj. Powierz swoje sprawy w ręce najlepszych specjalistów. Sprawdź co inni sądzą o współpracy z nami.

Piotr Soboń - Partner Zarządzający - Kancelaria AntyWindyk

Piotr Soboń

Partner Zarządzający

Jako pomysłodawca i założyciel Kancelarii jestem przekonany, że możemy pomóc niemal każdemu dłużnikowi. Zakres możliwości jest ogromny. Sprawdź, jak możemy pomóc Tobie.

Specjalizujemy się w obronie praw i interesów osób zadłużonych oraz rzekomo zadłużonych, pozywanych przez banki i firmy windykacyjne. Reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. Naszym celem jest całkowite uchylenie rzekomego zadłużenia lub jego maksymalne obniżenie.

Zdalna analiza każdej sprawy jest całkowicie BEZPŁATNA. Zapewnienie klientom najwyższej możliwej jakości usług i reprezentacji w sporach z wierzycielami wiąże się z pewnymi kosztami, które zależne są od kwoty zadłużenia, rodzaju sprawy, jej aktualnego stanu oraz wielu innych czynników. Każdą sprawę wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę sytuację klienta.

Jak najszybciej skontaktuj się z nami, załączając skan pisma jakie otrzymałeś z sądu. Masz jedynie 14 dni na złożenie odpowiedniego pisma procesowego, od którego może zależeć wynik sprawy. Im szybciej zareagujesz, tym większe szanse na dokładnie przygotowanie się do sprawy i wygraną.

Jak najszybciej skontaktuj się z nami, załączając skan pisma jakie otrzymałeś od komornika. Być może uda się zatrzymać egzekucję, a w następnej kolejności – pozbyć się całego długu. Im szybciej zareagujesz, tym większe szanse na skuteczne działania.

Jeżeli od kilku lat ciągną się za Tobą stare długi, nie masz pełnej dokumentacji, nie odbierałeś pism z sądów i od komorników, a chcesz wreszcie zrobić z tym porządek – skontaktuj się z nami, Ustalimy status Twoich zobowiązań oraz sprawdzimy, czy można coś z nimi zrobić.

Jak najbardziej tak! Jet duża szansa na odzyskanie części środków, które komornik pozyskał w trakcie egzekucji, licytując majątek dłużnika lub zajmując jego wynagrodzenie. Takie sprawy są bardzo indywidualne, dlatego koniecznie opisz swoją sytuację przez formularz kontaktowy.

Umów się na konsultację w naszej Kancelarii - tel: 799 709 399

Masz problem z długiem? Umów się na konsultację w siedzibie naszej Kancelarii w Gdańsku lub skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy sprawy, wysyłając do nas wiadomość przez formularz kontaktowy. Obsługujemy klientów z całej Polski.