Doradztwo prawne

Doradztwo prawne

Zakres działalności: Doradztwo prawne

Specjalizujemy się w Prawie Bankowym i szeroko pojętych zagadnieniach prawnych dotyczących zobowiązań powstałych na podstawie umów o kredyty bankowe. Opracowujemy strategie obrony przed wierzycielami. Zadbamy o Twój majątek. Pomożemy wyjść ze spirali zadłużenia.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne dla dłużników i z powodzeniem świadczymy następujące usługi:

  • prowadzimy obronę naszych Klientów w powództwach o zapłatę,
  • zajmujemy się negocjacjami z wierzycielami,
  • doradzamy na każdym etapie postępowania egzekucyjnego,
  • pozywamy banki bądź fundusze sekurytyzcyjne w celu odzyskania środków nienależnie uzyskanych w trakcie egzekucji.
  • zajmujemy się obroną w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych i denominowanych do walut obcych,
  • prowadzimy postępowania dotyczące upadłości konsumenckich.

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy? Zgłoś się do nas.

Zapoznamy się z Twoją sprawą, przeanalizujemy dokumenty i ocenimy możliwe rozwiązania. Wszystko to bez opłat, o co trudno w innych kancelariach. Jesteśmy specjalistami w naszej branży i wiemy, na co zwrócić uwagę oraz w jaki sposób poprowadzić daną sprawę. Analiza sprawy może być dokonana zdalnie – bez wychodzenia z domu, co gwarantuje Ci szybkie uzyskanie informacji zwrotnej. Nasze artykuły dotyczące doradztwa prawnego:

Wypełnij formularz w dziale KONTAKT. Podaj szczegóły odnośnie swojej sprawy: rodzaj zadłużenia, aktualny status, opisz krótko historie zadłużenia, załącz także kluczowe dokumenty – pismo z sądu lub od komornika, wypowiedzenie umowy, ostatnie wezwanie do zapłaty. Koniecznie podaj także swój email oraz numer telefonu kontaktowego.

Staramy się odpowiadać tak szybko, jak to możliwe. Odpowiedzi możesz spodziewać się w ciągu 24 godzin. Jeżeli sprawa jest pilna – zaznacz to w temacie wiadomości – potraktujemy ją priorytetowo.

Większość spraw nie wymaga osobistej konsultacji w Kancelarii. Nasze bogate doświadczenie pozwala na zdalną obsługę klientów z całej Polski. Jeżeli jednak Twoja sprawa jest złożona, chodzi o majątek znacznej wartości lub wartość przedmiotu sporu jest znaczna i chciałbyś z nami porozmawiać – umów się mailowo lub telefonicznie na odpłatną konsultację w Kancelarii.

Wypełnij formularz w dziale KONTAKT. Podaj szczegóły odnośnie swojej sprawy: rodzaj zadłużenia, aktualny status, opisz krótko historie zadłużenia, załącz także kluczowe dokumenty – pismo z sądu lub od komornika, wypowiedzenie umowy, ostatnie wezwanie do zapłaty. Jeżeli masz wiele załączników – wyślij wiadomość zawierającą powyższe informacje załączając pliki, na adres: kontakt@antywindyk.pl

Każda sprawa jest wyceniana indywidualnie, po dokonaniu bezpłatnej, szczegółowej analizy opartej na wywiadzie z klientem oraz przesłanych dokumentach. Jesteśmy elastyczni w ustalaniu warunków cenowych z Klientami, dlatego bardzo rzadko klienci rezygnują z naszej pomocy ze względów finansowych.

Umów się na konsultację tel: 799 709 399

Masz podobną sytuację? Umów się na konsultację w siedzibie naszej Kancelarii w Gdańsku lub skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy sprawy, wysyłając do nas wiadomość przez formularz kontaktowy.