Piotr Soboń

Partner Zarządzający

Zarządzanie dużą Kancelarią nie jest łatwe. Naszymi przeciwnikami procesowymi są największe instytucje finansowe w Polsce, dlatego właśnie tak bardzo liczą się detale. Wieloletnie doświadczenie w bankowości pozwoliło mi poznać mechanizmy działania banków i funduszy, skupujących wierzytelności. Teraz wykorzystuję swoją wiedzę, kierując pierwszą w Polsce, prawdziwie oddłużeniową Kancelarią.

Szerze mogę powiedzieć, że nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów: prawników, radców prawnych, adwokatów, byłych pracowników banków czy służb mundurowych. Nasza praca nie byłaby efektywna bez zaangażowania licznego zespołu asystentek prawnych. Mamy stałych konsultantów wśród komorników, sędziów, prokuratorów, naczelników urzędów skarbowych. Pozwala nam to kompleksowo spojrzeć na sytuację każdego klienta i wybrać indywidualne rozwiązania, aby szybko i skutecznie rozwiązać problem.

Wiemy, że tylko ciężka praca może przynosić efekty, dlatego dajemy z siebie wszystko, aby jak najlepiej i w indywidualny sposób zadbać o sprawy naszych klientów. Jeżeli masz problem z długiem, zachęcam do kontaktu. Prawdopodobnie możemy Ci pomóc.

Informacje kontaktowe

Napisz do nas

Kancelaria specjalizuje się w pomocy osobom zadłużonym. Reprezentacja procesowa, negocjacje z wierzycielami, upadłość konsumencka.

Dane kontaktowe

antywindyk.pl799 709 399
C. K. Norwida 21/280-280 Gdańsk

Zakres działalności

Jak możemy Ci pomóc?

Doradztwo & konsulting
Doradztwo prawne

Bezpłatne mailowe analizy prawne oraz płatne konsultacje osobiste lub telefoniczne w zakresie oddłużania i ochrony praw dłużników.

Doradztwo & konsulting
Negocjacje z wierzycielami

Zmniejszenie kwoty zadłużenia przy jednorazowej wpłacie lub rozłożenie długu na realne do spłaty raty.

Reprezentacja procesowa
Obrona w sądzie

Nakaz zapłaty z sądu? Obrona w sprawach o zapłatę z powództwa banków i funduszy sekurytyzacyjnych (firm windykacyjnych).

Reprezentacja procesowa
Obrona w egzekucji

Reprezentacja w postępowaniu komorniczym, nadzór nad egzekucją, uchylanie kosztów komorniczych, ochrona majątku.