Zajecie rachunku przez komornika. Co robić?

Zajecie rachunku przez komornika. Co robić?

Wkładamy kartę do bankomatu, wstukujemy PIN, wybieramy kwotę i… odmowa. Jesteś zaskoczony i pierwsze swoje kroki kierujesz do banku, który prowadzi Twój rachunek. Dowiadujesz się, że nastąpiło zajęcie rachunku przez komornika. Jako najdłużej działająca na polskim rynku kancelaria oddłużeniowa, udowodniliśmy już wiele razy, że i takie sytuacje są do uratowania.

Egzekucja komornicza jest min. skutkiem złożenia pozwu i uzyskania tytułu egzekucyjnego w postaci nakazu zapłaty (w przypadku braku reakcji dłużnika w postaci złożenia sprzeciwu/zarzutów). Może być także następstwem toczącej się sprawy w sądzie i wyroku na korzyść wierzyciela. W obu przypadkach wierzyciel składa do komornika wniosek o wszczęcie egzekucji wraz z tytułem wykonawczym, który podejmuje działania mające na celu odzyskanie zasądzonych środków. Najszybszym i najłatwiejszym dla komornika działaniem jest zajęcie rachunku dłużnika. Napisz do nas, a otrzymasz BEZPŁATNĄ analizę Twojej sprawy. Podpowiemy czy można pozbyć się komornika i odzyskać zajęte środki.

Zajęcie rachunku przez komornika. Czy AntyWindyk może pomóc?

W jednym z poradników: Nakaz zapłaty, którego nie otrzymałeś i egzekucja komornicza – jak pozbyć się komornika i odzyskać pieniądze szczegółowo opisaliśmy cały proces. Wynika z niego, że większość tego typu spraw jest do uratowania, ale trzeba podjąć odpowiednie działania. Pamiętaj, że zajęcie rachunku przez komornika to zazwyczaj pierwszy i najbardziej odczuwalny afekt działań komornika, który wysyła pismo do dłużnika, jednocześnie blokując dostęp do Twoich środków elektronicznie, dlatego konto jest zablokowane, zanim otrzymasz pismo od komornika. Można jednak pozbyć się tego zajęcia i odzyskać środki, jakie pobrał komornik.

Nasza skuteczność – wyroki

Jako najdłużej działająca na polskim rynku kancelaria oddłużeniowa posiadamy bogate doświadczenie w pomocy osobom zadłużonym. Zawsze dobieramy odpowiednią strategię i podchodzimy kompleksowo do sytuacji naszego klienta. Wygraliśmy prawomocnie ponad 1 000 spraw. Niektóre nasze osiągnięcia możesz sprawdzić na naszej stronie w zakładce wyroki.

Rzetelne opinie

Gdy dowiesz się, że nastąpiło zajęcie rachunku przez komornika, ważne jest wybranie odpowiedniej kancelarii, która zajmie się kompleksowo Twoją sprawą. Nie ufaj, tylko sprawdzaj. Sprawdź osiągnięcia kancelarii – wyroki, postanowienia. Następnie sprawdź opinie o niej. Pamiętaj, że obsługa prawna trwa zazwyczaj kilka lat! Warto zatem wybrać odpowiednią kancelarię. Opinie o nas możesz sprawdzić w kilku miejscach:

Napisz do nas. Nic Cię to nie kosztuje, gdyż analiza sprawy jest bezpłatna. Uzyskasz rzetelną informację o swojej sprawie od sprawdzonej, oddłużeniowej kancelarii działającej najdłużej na polskim rynku.

Umów się na konsultację tel: 799 709 399

Masz podobną sytuację? Umów się na konsultację w siedzibie naszej Kancelarii w Gdańsku lub skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy sprawy, wysyłając do nas wiadomość przez formularz kontaktowy. Obsługujemy klientów z całej Polski.


Opinie klientów