Blokada konta przez komornika

Blokada konta przez komornika

Stoimy w kolejce do kasy, chcemy zapłacić i… odmowa. Po sprawdzeniu w banku okazuje się, że nastąpiła blokada konta przez komornika. Jako najdłużej działająca na polskim rynku kancelaria oddłużeniowa udowodniliśmy już wiele razy, że i takie sytuacje są do uratowania.

Egzekucja komornicza jest min. skutkiem złożenia pozwu i uzyskania tytułu egzekucyjnego w postaci nakazu zapłaty (w przypadku braku reakcji dłużnika w postaci złożenia sprzeciwu/zarzutów). Może być także wypadkową toczącej się sprawy w sądzie i wyroku na korzyść wierzyciela. W obu przypadkach wierzyciel składa do komornika wniosek o wszczęcie egzekucji wraz z tytułem wykonawczym, co obliguje komornika do wszczęcia postępowania egzekucyjnego. Najszybszym i najłatwiejszym działaniem jest blokada konta. Napisz do nas, a otrzymasz BEZPŁATNĄ analizę Twojej sprawy.

Blokada konta przez komornika. Czy AntyWindyk może pomóc?

W jednym z naszych poradników: Nakaz zapłaty, którego nie otrzymałeś i egzekucja komornicza – jak pozbyć się komornika i odzyskać pieniądze szczegółowo opisaliśmy cały proces. Wynika z niego, że większość tego typu spraw jest do uratowania, ale trzeba podjąć odpowiednie działania. Pamiętaj, że blokada konta przez komornika to zazwyczaj pierwszy i najbardziej odczuwalny afekt działań komornika, który wysyła pismo do dłużnika, jednocześnie blokując dostęp do Twoich środków elektronicznie, dlatego konto jest zablokowane, zanim otrzymasz pismo od komornika. Można jednak pozbyć się tego zajęcia i odzyskać środki, jakie pobrał komornik.

Nasza skuteczność – wyroki

Jako najdłużej działająca na polskim rynku kancelaria oddłużeniowa posiadamy bogate doświadczenie w pomocy osobom zadłużonym. Zawsze dobieramy odpowiednią strategię i podchodzimy kompleksowo do sytuacji naszego klienta. Wygraliśmy prawomocnie ponad 1 000 spraw. Niektóre nasze osiągnięcia możesz sprawdzić na naszej stronie w zakładce wyroki.

Rzetelne opinie

Gdy dowiesz się, że nastąpiła blokada konta przez komornika, ważne jest wybranie odpowiedniej kancelarii, która zajmie się kompleksowo Twoją sprawą. Nie ufaj, tylko sprawdzaj. Sprawdź osiągnięcia kancelarii – wyroki, postanowienia. Następnie sprawdź opinie o niej. Pamiętaj, że obsługa prawna trwa zazwyczaj kilka lat! Warto zatem wybrać odpowiednią kancelarię. Opinie o nas możesz sprawdzić w kilku miejscach:

Napisz do nas. Nic Cię to nie kosztuje, gdyż analiza sprawy jest bezpłatna. Uzyskasz rzetelną informację o swojej sprawie od sprawdzonej, oddłużeniowej kancelarii działającej najdłużej na polskim rynku.

Umów się na konsultację tel: 799 709 399

Masz podobną sytuację? Umów się na konsultację w siedzibie naszej Kancelarii w Gdańsku lub skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy sprawy, wysyłając do nas wiadomość przez formularz kontaktowy. Obsługujemy klientów z całej Polski.


Opinie klientów