Zmiany organizacyjne w kancelarii AntyWindyk

Zmiany organizacyjne w kancelarii AntyWindyk

Niniejszym informuję, że Kancelaria Doradztwa Prawnego i Gospodarczego AntyWindyk zakończyła współpracę z Panem Wojciechem Brzozowskim. Decyzja została wymuszona postawą Pana Brzozowskiego, który od wielu miesięcy nie angażował się w pracę kancelarii, nie wywiązywał się ze swoich obowiązków, a finalnie – w celu osiągnięcia własnych korzyści – sabotował działania Kancelarii, co mogło bezpośrednio zagrozić prowadzonym sprawom i interesom klientów. Taka sytuacja była dłużej nieakceptowalna i absolutnie niedopuszczalna. Wszelkie próby porozumienia się i polubownego załatwienia sprawy nie przyniosły rezultatu.

Pan Brzozowski, nie był zaangażowany osobiście w ogromną większość spraw prowadzonych przez Kancelarię, dlatego jego odejście nie będzie miało żadnego przełożenia na wynik prowadzonych postępowań. Na sukces Kancelarii prowadzącej ponad 4000 spraw od lat ciężko pracuje cały zespół: adwokatów, radców prawnych, prawników, partnerów i asystentów. Nasze działania swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają także sędziowie, komornicy, jak również autorytety prawnicze tworzące prawo. To kilkadziesiąt osób, które znają znaczenie słowa odpowiedzialność i które codziennie dają z siebie bardzo dużo, aby w każdej prowadzonej przez nas sprawie zwiększyć do maksimum szanse na korzystny wynik, co ma realne odbicie w uzyskiwanych przez nas wyrokach.

Wszystkie sprawy prowadzone są nadal przez osoby dedykowane do ich obsługi. W razie pytań proszę o kontakt z partnerami prowadzącymi sprawy lub bezpośrednio ze mną na adres mailowy: kontakt@antywindyk.pl Jednocześnie zwracam Państwa uwagę, że wszyscy pracownicy Kancelarii posiadają mail imienny w domenie @antywindyk.pl i tylko te adresy mailowe należy uważać za legalne i działające w imieniu Kancelarii.

Jednocześnie informuję, że oddział Kancelarii AntyWindyk w Zamościu został zamknięty, a siedzibą kancelarii pozostaje oddział w Gdańsku, przy ul. C.K. Norwida 21/2.

Kancelaria AntyWindyk jeszcze nigdy nie była tak mocna jak teraz, a z każdym miesiącem jest i będzie coraz mocniejsza. Zarówno prawo, jak i orzecznictwo Sądów zmienia się dynamicznie. My również zmieniamy się, aby móc realnie, a co istotne, nie tylko pustymi słowami – jaki robi to wiele podmiotów na rynku – pomagać naszym klientom.

Piotr Soboń
Partner Zarządzający
Kancelaria Doradztwa Prawnego i Gospodarczego AntyWindyk


Opinie klientów