PRZEŚWIETLAMY – Nowa promocja Kruka – podpisz ugodę i odbierz 100zł

PRZEŚWIETLAMY – Nowa promocja Kruka – podpisz ugodę i odbierz 100zł

„Rozdzióbią nas kruki…”, jak pisał Stefan Żeromski w noweli dotyczącej Powstania Styczniowego. We współczesnych czasach problem ma się zgoła inaczej i dotyczy wszystkich, którzy wpadli do portfela wierzytelności grupy kapitałowej Kruk S.A., tj. PROKURA, P.R.E.S.C.O. Investments, Presco Investments, SeCapital oraz KRUK.

Otóż na jaki wspaniały pomysł wpadli spece od marketingu tej firmy?

Podpisz z nami ugodę, a my wspaniałomyślnie podarujemy Ci 100 zł.

Żeby wzmóc efekt, ta wątpliwa „promocja” jest ograniczona czasowo niczym sprzedaż papieru toaletowego w obniżonej cenie, w sieci jednego z zagranicznych dyskontów. O co w tym naprawdę chodzi?

Zamysł jest iście szatański i ma na celu rzucenie się na tę promocję niczym na wspomniany papier. Ale… Zanim pomyślicie o podpisaniu ugody i odebraniu nagrody, chcemy Was uświadomić jaki naprawdę cel przyświeca autorom tego zamętu. Pomińmy już fakt, że podpisanie ugody ma na celu rozpoczęcie dobrowolnej spłaty zadłużenia, którego być może nigdy nie musielibyście spłacać, gdyby nie to, że sami zgłosiliście się na super promocję i zarejestrowaliście na stronie Kruka. Finalnie kasa i tak wróci do Kruka – i to z nawiązką, także Wasza stówka długo u Was nie zabawi.

Mail od Kruka
Mail jaki możesz znaleźć w swojej wirtualnej skrzynce odbiorczej

Prawdziwym celem jest podpisanie jak największej ilości ugód i tym samym uznanie rzekomego zadłużenia. Również, a może przede wszystkim – dotyczących przedawnionych wierzytelności. Nad wszystkimi firmami windykacyjnymi wisi w Ministerstwie Sprawiedliwości wielki i ciężki topór, w postaci projektu ustawy z dnia 31 maja 2017 roku o zmianie ustawy o prawach konsumenta. Z chwilą jej wejścia w życie rynek zarządzania wierzytelnościami czeka rewolucja. Co się zmieni? Wg projektu skróceniu ulegnie okres przedawniania roszczeń oraz nastąpi zakaz domagania się przed sądem zapłaty roszczeń przedawnionych, które z chwilą upływu terminu przedawnienia – staną się zobowiązanim naturalnym, a tym samym nie będzie możliwe dochodzenie takiego roszczenia przed sądem.

fragment komentarza do projektu ustawy z dnia 31 maja 2017 roku o zmianie ustawy o prawach konsumenta
fragment komentarza do projektu ustawy z dnia 31 maja 2017 roku o zmianie ustawy o prawach konsumenta

A Kruk mając podpisaną ugodę w ręku, w której zrzekasz się zarzutu przedawnienia i uznajesz dług co do wysokości jak i co do zasady – ma nad Tobą dużą przewagę w sądzie.

Czy, kiedy i w jakim kształcie nowe przepisy przepisy wejdą w życie – czas pokaże. Póki co – warto pilnować poczty i często zaglądać do skrzynki na listy, ponieważ widzimy zwiększoną aktywność firm windykacyjnych w sądach. Gdy otrzymasz list z sądu nigdy nie pozostawaj bierny – zgłoś się do nas, pomożemy Ci wygrać. 

Zanim jednak skusicie się na „stówkę od Kruka” – w ramach tej niesamowicie wspaniałej promocji – warto pomysleć czy na pewno się to opłaca i czy chcecie zostać rozdziobani przez Kruka? 😉

 


Opinie klientów