Nakaz zapłaty mBank

Nakaz zapłaty mBank

Nakaz zapłaty z mBank wcale nie musi być zapowiedzią egzekucji komorniczej. Jako najdłużej działająca na polskim rynku kancelaria oddłużeniowa udowodniliśmy już wiele razy, że nakaz zapłaty z mBank można uchylić, a następnie wygrać sprawę w sądzie.

Gdy otrzymujesz nakaz zapłaty musisz pamiętać, że pierwsze pismo w sprawie jest najważniejsze. Na jego złożenie masz tylko 14 dni! Będzie to sprzeciw od nakazu zapłaty lub zarzuty od nakazu zapłaty. Szczegółowa analiza sprawy, która przełoży się sporządzenie odpowiedniego pierwszego pisma w sprawie jest podstawą do wygrania postępowania. Napisz do nas, a otrzymasz BEZPŁATNĄ analizę Twojej sprawy.

Nakaz zapłaty z mBank i powództwo oddalone w całości

Przykładowe sprawy, w której nasi klienci otrzymali nakaz zapłaty mBank i ostatecznie wygraliśmy ich sprawy znajdziesz tutaj:

Jak można wygrać z bankiem, opisaliśmy w kilku artykułach, m.in. w tym: Pozew z Raiffeisen Bank – oddalone powództwo banku na 1 331 919,20zł

Jak wynika z powyższej sprawy profesjonalna obsługa prawna przydaje się w trakcie postępowania o zapłatę. Nasz klient otrzymał nakaz zapłaty Raiffeisen Bank. Finalnie powództwo banku o zapłatę zostało oddalone w całości, a dodatkowo unieważniliśmy umowę. Oznacza to, że nasz klient zaoszczędził ponad 1,3 mln złotych!

Nasza skuteczność – wyroki

Jako kancelaria oddłużeniowa posiadamy bogate doświadczenie w pomocy osobom zadłużonym. Zawsze dobieramy odpowiednią strategię i podchodzimy kompleksowo do sytuacji naszego klienta. Wygraliśmy prawomocnie ponad 1 000 spraw. Niektóre nasze osiągnięcia możesz sprawdzić na naszej stronie w zakładce wyroki.

Rzetelne opinie

Jeśli otrzymasz nakaz zapłaty z Alior Bank to zalecamy wybranie odpowiedniej kancelarii. Nie ufaj, tylko sprawdzaj. Sprawdź osiągnięcia kancelarii – wyroki, postanowienia. Następnie sprawdź opinie o niej. Pamiętaj, że obsługa prawna trwa zazwyczaj kilka lat! Warto zatem wybrać odpowiednią kancelarię. Opinie o nas możesz sprawdzić w kilku miejscach:

Jeśli otrzymałeś nakaz zapłaty z Alior Bank i nie wiesz, jak się bronić to napisz do nas. Nic Cię to nie kosztuje, gdyż analiza sprawy jest bezpłatna. Uzyskasz rzetelną informację o swojej sprawie od sprawdzonej, oddłużeniowej kancelarii działającej najdłużej na polskim rynku.

Umów się na konsultację tel: 799 709 399

Masz podobną sytuację? Umów się na konsultację w siedzibie naszej Kancelarii w Gdańsku lub skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy sprawy, wysyłając do nas wiadomość przez formularz kontaktowy. Obsługujemy klientów z całej Polski.


Opinie klientów