Emigracja i długi w Polsce – kompleksowa usługa oddłużania

Emigracja i długi w Polsce – kompleksowa usługa oddłużania

„Chciałbym wrócić po długiej nieobecności do Polski, mając świadomość, że zostawiłem za sobą kilka niespłaconych pożyczek lub kredytów. Chcę to uporządkować, zacząć życie bez długów. Nie wiem jednak od czego zacząć, gdzie szukać informacji i jak zlokalizować swoje zadłużenia? Co robić później – spłacać czy walczyć w sądzie?“

Brzmi znajomo? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z tym wpisem. Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Nie wiesz jak odnaleźć swoje długi w Polsce i rozpocząć oddłużanie? Pomożemy!

Pisaliśmy już na naszym blogu: jak odnaleźć swoje długi i rozpocząć oddłużanie. Wiemy jednak, że nie raz trudno zabrać się za porządkowanie starych spraw. Być może odczuwasz strach, lęk, stresujesz się na samą myśl o powrocie do niezałatwionych spraw. Trudno Ci także zdalnie pozyskać akta z sądu czy pisma od komornika. Teraz to nie problem – zrobimy to za Ciebie!

Kompleksowa usługa dla Polaków mieszkających za granicą

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób, które chcą w całości powierzyć nam prowadzenie swoich spraw finansowych. Co znajduje się w pakiecie:

 • odnajdziemy Twoje długi
 • pomożemy pobrać online niezbędne raporty
 • ustalimy statusy poszczególnych spraw
 • pozyskamy niezbędne dokumenty z banków i funduszy
 • pozyskamy akta sądowe
 • pozyskamy akta komornicze
 • przywrócimy sprawy na etap sądowy, a następnie zrobimy wszystko, aby wygrać
 • jeżeli będzie taka potrzeba – wynegocjujemy najlepsze warunki spłaty zadłużenia
 • wyczyścimy bazy i rejestry z negatywnych wpisów

Komornik zajął środki na Twoim rachunku? Odzyskamy je.

Jeżeli Twój rachunek w Polsce został zajęty przez komornika i nie wiesz dlaczego – pomożemy. Odkręcimy sprawę, a na końcu odzyskamy Twoje pieniądze. Koniecznie zapoznaj się z TYM artykułem.

Co zrobić, aby skorzystać z oferty?

Prześlij do nas e-mail na adres: kontakt@antywindyk.pl, zawierający podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu) oraz posiadane informacje o swoich zadłużeniach:

 • nazwa wierzyciela
 • wysokość zadłużenia
 • ostatnie posiadane informacje i dokumenty

Zostanie Ci przydzielony Partner z naszej kancelarii, który będzie Twoim indywidualnym opiekunem oraz ustali z Tobą szczegóły współpracy. Następnie poprowadzi proces Twojego oddłużenia.

Ty zlecasz, my działamy

Po podpisaniu umowy oraz udzieleniu niezbędnych pełnomocnictw, rozpoczniemy realizację całego procesu, który może potrwać od kilku miesięcy, do kilku lat. Twoja obecność w Polsce nie jest konieczna, zajmiemy się wszystkim.

Pamiętaj, że warto korzystać tylko z usług sprawdzonej kancelarii prawnej. Kancelaria AntyWindyk jest pierwszą w Polsce kancelarią kompleksowo obsługującą osoby zadłużone. W ciągu 5 lat wygraliśmy z bankami i firmami windykacyjnymi ponad 1 000 spraw sądowych, a efekty tych działań znajdziesz na naszej stronie Internetowej w zakładkach Wyroki oraz Blog.

Potrzebujesz spotkania? Nie ma problemu.

Masz podobną sytuację? Umów się telefonicznie pod nr +48 799 709 399 na konsultację w siedzibie naszej Kancelarii w Gdańsku lub skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy sprawy, wysyłając do nas wiadomość przez formularz kontaktowy.


Opinie klientów