AntyWindyk.pl i konkurs Blog Roku 2015

AntyWindyk - Blog Roku 2015
AntyWindyk - Blog Roku 2015

30 stycznia minął równy rok funkcjonowania naszego bloga. Był to dla nas  okres bardzo intensywnej pracy. Wasza obecność, komentarze, pytania lajki i udostępnienia pomogły dotrzeć z naszymi wpisami do kilkuset tysięcy odbiorców i tym samym – pomóc wielu osobom wyjść z długów. Dziękujemy Wam za to że jesteście!

Chcąc dotrzeć do jeszcze większej liczby osób potrzebujących naszej pomocy, postanowiliśmy wziąć udział w konkursie Gala Twórców 2015 – Blog Roku 2015.

Znaleźliśmy się w grupie 190 blogów w kategorii Specjalistyczne. 10 blogów z każdej kategorii, które w głosowaniu SMS uzyskają największą liczbę głosów, zostanie poddanych ocenie jury, z których wybrane zostaną najlepsze blogi 2015 roku.

AntyWindyk.pl - konkurs Blog Roku 2015

Jeżeli uważasz, że nasz blog jest użyteczny społecznie, prezentuje ciekawe i unikalne treści i po prostu – pomaga ludziom – zachęcamy do oddania na nas swojego głosu.

Aby oddać na nas swój głos,
wyślij SMS o treści E11284 na numer 7124.
Koszt SMS to 1,23zł z VAT

Jak podkreślaliśmy na początku, naszym celem jest dotarcie do jak największej grupy czytelników i wygrana w konkursie mogłaby się temu istotnie przyczynić.

Postanowiliśmy, że jeżeli zajmiemy miejsce premiowane nagrodą, przeznaczymy równowartość otrzymanej nagrody w gotówce na pomoc dłużnikom, których nie stać na obronę, a których sprawy rokują na wygraną czyli całkowite pozbycie się długu. Są to opłaty od pozwów, od składanych zarzutów od nakazów zapłaty itp.

 

2 comments

  1. Mam jedno pytanie natury ogólnej. Właściwie to może nawet pretensję. Dlaczego publikując na tym blogu dość liczne orzeczenia sądowe, anonimizują Państwo sygnaturę akt? Całkowicie zrozumiałe jest usuwanie danych stron postępowania, ale przecież sygnatura nie jest informacją, którą należałoby utajniać, a powiem więcej – wyrok sądowy (w tym jego sygnatura) stanowi informację publiczną. Pisząc ostatnio sprzeciw od nakazu zapłaty chciałem się powołać na dwa orzeczenia publikowane na Państwa stronie, ale niestety powoływanie się bez wskazania sygnatury nie ma większego sensu, musiałem zatem poszukać innego źródła. Bardzo proszę o przemyślenie tej kwestii i odtajnienie sygnatur. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.