AntyWindyk.pl i konkurs Blog Roku 2015

AntyWindyk.pl i konkurs Blog Roku 2015

30 stycznia minął równy rok funkcjonowania naszego bloga. Był to dla nas  okres bardzo intensywnej pracy. Wasza obecność, komentarze, pytania lajki i udostępnienia pomogły dotrzeć z naszymi wpisami do kilkuset tysięcy odbiorców i tym samym – pomóc wielu osobom wyjść z długów. Dziękujemy Wam za to że jesteście!

Chcąc dotrzeć do jeszcze większej liczby osób potrzebujących naszej pomocy, postanowiliśmy wziąć udział w konkursie

Gala Twórców 2015 – Blog Roku 2015.

Znaleźliśmy się w grupie 190 blogów w kategorii Specjalistyczne. 10 blogów z każdej kategorii, które w głosowaniu SMS uzyskają największą liczbę głosów, zostanie poddanych ocenie jury, z których wybrane zostaną najlepsze blogi 2015 roku.

AntyWindyk.pl - konkurs Blog Roku 2015

Jeżeli uważasz, że nasz blog jest użyteczny społecznie, prezentuje ciekawe i unikalne treści i po prostu – pomaga ludziom – zachęcamy do oddania na nas swojego głosu.

Aby oddać na nas swój głos,
wyślij SMS o treści E11284 na numer 7124.
Koszt SMS to 1,23zł z VAT

Jak podkreślaliśmy na początku, naszym celem jest dotarcie do jak największej grupy czytelników i wygrana w konkursie mogłaby się temu istotnie przyczynić.

Postanowiliśmy, że jeżeli zajmiemy miejsce premiowane nagrodą, przeznaczymy równowartość otrzymanej nagrody w gotówce na pomoc dłużnikom, których nie stać na obronę, a których sprawy rokują na wygraną czyli całkowite pozbycie się długu. Są to opłaty od pozwów, od składanych zarzutów od nakazów zapłaty itp.

 


Opinie klientów