Problemy finansowe spowodowane skutkami pandemii? Pomożemy!

Problemy finansowe spowodowane skutkami pandemii? Pomożemy!

Problemy finansowe wywołane skutkami pandemii koronawirusa dotknęły już milionów Polaków. Nie czekaj na pogorszenie sytuacji, weź sprawy w swoje ręce i zacznij działać już teraz. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla przedsiębiorców i konsumentów. Pomożemy Państwu wyjść z tej trudnej sytuacji bez długów, oferując BEZPŁATNE KONSULTACJE oraz opracowanie najlepszej strategii działania.

Pandemia koronawirusa znacząco wyhamowała gospodarkę i mimo obietnic rządowych, dalej ją wyhamowuje. Wprowadzone ograniczenia w handlu, usługach, przemieszczaniu się, choć niezbędne z medycznego punktu widzenia – są zabójcze dla naszych portfeli. Problem dotknął przedsiębiorców oraz konsumentów i wszystko wskazuje na to, że nie jest to problem chwilowy. Sytuacja, w której się znaleźliśmy, może trwać latami, a problemy finansowe powracać z kolejnymi falami zakażeń. Warto mieć odpowiednią strategię i być gotowym na to co się wydarzy w przyszłości. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób dotkniętych skutkami finansowymi epidemii. Niezależnie od tego, jak trudna i złożona jest Twoja sytuacja – możesz liczyć na naszą pomoc.

Dyskusja na temat tego artykułu na naszym Facebooku

KONSUMENT – jak możemy Ci pomóc?

Największym problemem jest nagła utrata części lub całości dochodów. Musisz przecież utrzymać siebie i rodzinę. Niejednokrotnie masz także do spłaty kredyt hipoteczny i inne zobowiązania bankowe. Co robić w takiej sytuacji? Nie ma jednej, uniwersalnej rady. Każda sytuacja jest inna i każda wymaga indywidualnego podejścia i opracowania najlepszej strategii działania. Wyślij do nas wiadomość, opisującą Twoją bieżącą sytuację życiową i finansową, a nasz zespół BEZPŁATNIE przeanalizuje Twoje położenie i pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie, zapewniając wsparcie prawne i finansowe.

Doradzimy, jak pozyskać środki finansowe z tarczy antykryzysowej. Podpowiemy, czy korzystać z wakacji kredytowych w banku – czy wręcz przeciwnie – unikać ich, aby nie pogorszyć swojej sytuacji na przyszłość. Doradzimy, jak zorganizować swoje finanse, aby przetrwać najgorszy okres. Będziemy Twoją tarczą przed bankami i firmami windykacyjnymi. W sytuacjach ostatecznych – przygotujemy Cię do procesu upadłości konsumenckiej i skutecznie go przeprowadzimy, zapewniając Ci nowe życie – BEZ DŁUGÓW. Naszym celem jest dokładna analiza, opracowanie indywidualnej strategii i pomoc w jej realizacji, abyś wyszedł z kryzysu obronną ręką i BEZ DŁUGÓW.

Pamiętaj – nie zaciągaj nowych zobowiązań finansowych! To nie jest rozwiązanie, to tylko odraczanie aktualnych problemów i droga do kolejnych, być może jeszcze poważniejszych. Jest wiele innych sposobów, jak radzić sobie z zadłużeniem, poza ich spłatą kolejnymi pożyczkami. Skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy naszego zespołu i daj sobie szansę. Wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy.

Problemy finansowe wywołane epidemią koronawirusa

PRZEDSIĘBIORCA – jak możemy Ci pomóc?

Sytuacja przedsiębiorców wielu branż jest katastrofalna. Często są w jeszcze trudniejszej sytuacji niż konsumenci, ponieważ oprócz prywatnych zobowiązań, mają także do zapłaty: czynsze za lokale, media, pensje pracowników, raty kredytowe i leasingowe, płatności do kontrahentów, marketing, ZUS i podatki… Kosztów jest cała masa, a przychody znacznie ograniczone lub zerowe. Co robić w takiej sytuacji?

Konieczna jest bardzo wnikliwa analiza Twojego biznesu, przepływów finansowych, zobowiązań i kosztów, możliwych do wprowadzenia zmian. Konieczne są rozmowy i negocjacje z kontrahentami, dostawcami, wynajmującymi lokale, pracownikami. Zostaw to profesjonalistom, a sam zajmij się utrzymaniem swojego biznesu. Teraz możesz BEZPŁATNIE skorzystać ze zdalnej konsultacji z jednym z naszych specjalistów, co pozwoli na opracowanie przez nasz zespół najlepszej strategii działania.

Doradzimy, jak pozyskać środki finansowe z tarczy antykryzysowej. Podpowiemy, co zrobić ze zobowiązaniami bankowymi i leasingami. Wynegocjujemy dla Ciebie lepsze warunki, dzięki czemu zmniejszysz koszty utrzymania i prowadzenia biznesu. Pomożemy Ci rozwiązać niekorzystne lub niepotrzebne umowy bez naliczania kar umownych. Zadbamy o Twój majątek i środki trwałe. Jeżeli będzie to konieczne – przeprowadzimy pełny proces restrukturyzacji Twojej firmy. A jeżeli zdecydujesz się zamknąć działalność – pomożemy zlikwidować przedsiębiorstwo lub przeprowadzimy Cię przez proces upadłości gospodarczej.

Naszym celem jest dokładna analiza, opracowanie indywidualnej strategii i pomoc w jej realizacji, abyś wyszedł z kryzysu obronną ręką i BEZ DŁUGÓW. Pomożemy Ci zachować Twój biznes lub go wygasić i wyjść z kryzysu bez długów. Skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy naszego zespołu i daj sobie szansę. Wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy.

ZAPAMIĘTAJ

Nieważne czy jesteś konsumentem czy przedsiębiorcą. Im wcześniej podejmiesz właściwe kroki i zaczniesz działać, tym większe szanse na skuteczną pomoc. Nie zaciągaj kolejnych zobowiązań finansowych. Zmniejszaj i eliminuj koszty, zamiast je powiększać. Rozmawiaj i negocjuj. Żyjemy w systemie naczyń połączonych, jesteśmy zależni od siebie, dlatego warto negocjować, ponieważ jest to korzystne dla każdej ze stron. Trzeba jednak robić to umiejętnie, aby uzyskać określony efekt i nie pogorszyć swojej sytuacji. Źle poprowadzone rozmowy mogą zostać w przyszłości wykorzystane przeciwko Tobie w sądzie jako uznanie długu.

Zapewnimy Ci doradztwo finansowe i prawne, aby wyjść z kryzysu w jak najkorzystniejszym położeniu.

BEZPŁATNA KONSULTACJA TWOJEJ SPRAWY

Masz podobną sytuację? Daj sobie szansę na życie bez długów i komorników. Skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy sprawy, wysyłając do nas wiadomość przez formularz kontaktowy.
Obsługujemy klientów z całej Polski.


Opinie klientów