Nakaz zapłaty z BnP Paribas

Nakaz zapłaty z BnP Paribas

Nakaz zapłaty z BnP Paribas wcale nie musi być zapowiedzią egzekucji komorniczej. Jako najdłużej działająca na polskim rynku kancelaria oddłużeniowa udowodniliśmy już wiele razy, że nakaz zapłaty z BnP Paribas można uchylić.

Gdy otrzymujesz nakaz zapłaty musisz pamiętać, że pierwsze pismo w sprawie jest najważniejsze. Na jego złożenie masz tylko 14 dni! Będzie to sprzeciw od nakazu zapłaty lub zarzuty od nakazu zapłaty. Rzetelna analiza sprawy, która przełoży się sporządzenie odpowiedniego pierwszego pisma w sprawie jest podstawą do wygrania postępowania. Napisz do nas, a otrzymasz BEZPŁATNĄ analizę Twojej sprawy.

Nakaz zapłaty z BnP Paribas i powództwo oddalone w całości

Przykładowa sprawa, w której nasz klient otrzymał nakaz zapłaty z BnP Paribas i ostatecznie wygrał, pozbywając się długu, opisaliśmy w artykule: wygrywamy z bankiem BGŻ, długu NIE MA, ponad 80 000zł zostaje u „dłużnika”

Jak wynika z powyższej sprawy profesjonalna obsługa prawna przydaje się w trakcie postępowania o zapłatę. Nasz klient otrzymał nakaz zapłaty z BNP Paribas. Finalnie powództwo banku o zapłatę zostało oddalone w całości. Oznacza to, że nasz klient zaoszczędził nie tylko 80 000 PLN, bowiem koszty sądowe, koszty postępowania egzekucyjnego byłyby znaczne w tym przypadku. Do tego wszystkiego dochodzą odsetki.

Nasza skuteczność – wyroki

Jako kancelaria oddłużeniowa posiadamy bogate doświadczenie w pomocy osobom zadłużonym. Zawsze dobieramy odpowiednią strategię i podchodzimy kompleksowo do sytuacji naszego klienta. Wygraliśmy prawomocnie ponad 1 000 spraw. Niektóre nasze osiągnięcia możesz sprawdzić na naszej stronie w zakładce wyroki.

Rzetelne opinie

Jeśli otrzymasz nakaz zapłaty z Alior Bank to zalecamy wybranie odpowiedniej kancelarii. Nie ufaj, tylko sprawdzaj. Sprawdź osiągnięcia kancelarii – wyroki, postanowienia. Następnie sprawdź opinie o niej. Pamiętaj, że obsługa prawna trwa zazwyczaj kilka lat! Warto zatem wybrać odpowiednią kancelarię. Opinie o nas możesz sprawdzić w kilku miejscach:

Jeśli otrzymałeś nakaz zapłaty z Alior Bank i nie wiesz, jak się bronić to napisz do nas. Nic Cię to nie kosztuje, gdyż analiza sprawy jest bezpłatna. Uzyskasz rzetelną informację o swojej sprawie od sprawdzonej, oddłużeniowej kancelarii działającej najdłużej na polskim rynku.

Umów się na konsultację tel: 799 709 399

Masz podobną sytuację? Umów się na konsultację w siedzibie naszej Kancelarii w Gdańsku lub skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy sprawy, wysyłając do nas wiadomość przez formularz kontaktowy. Obsługujemy klientów z całej Polski.


Opinie klientów