Nakaz zapłaty z Alior Bank

Nakaz zapłaty z Alior Bank

Nakaz zapłaty z Alior Bank wcale nie musi być zapowiedzią egzekucji komorniczej. Jako najdłużej działająca na polskim rynku kancelaria oddłużeniowa udowodniliśmy już wiele razy, że nakaz zapłaty z Alior Bank można uchylić.

Gdy otrzymujesz nakaz zapłaty musisz pamiętać, że pierwsze pismo w sprawie jest najważniejsze. Na jego złożenie masz tylko 14 dni! Będzie to sprzeciw od nakazu zapłaty lub zarzuty od nakazu zapłaty. Rzetelna analiza sprawy, która przełoży się sporządzenie odpowiedniego pierwszego pisma w sprawie jest podstawą do wygrania postępowania. Napisz do nas, a otrzymasz BEZPŁATNĄ analizę Twojej sprawy.

Nakaz zapłaty z Alior Bank i dwukrotna wygrana

Przykładowa sprawa, w której nasz klient otrzymał nakaz zapłaty z Alior Bank i ostatecznie wygrał, pozbywając się długu, opisaliśmy w artykule Jak znikają długi czyli Res iudicata w praktyce – powaga rzeczy osądzonej.

Jak wynika z powyższej sprawy, profesjonalna obsługa prawna przydaje się nie tylko w trakcie postępowania o zapłatę. Nasz klient otrzymał nakaz zapłaty z Alior Bank. Konieczne było aż dwukrotne wygranie tej sprawy i następnie podjęcie dalszych działań prawnych mających chronić naszego klienta. Obecnie klient nie ma żadnego długu, nic nie musi spłacać.

Nasza skuteczność – wyroki

Jako kancelaria oddłużeniowa posiadamy bogate doświadczenie w pomocy osobom zadłużonym. Zawsze dobieramy odpowiednią strategię i podchodzimy kompleksowo do sytuacji naszego klienta. Wygraliśmy prawomocnie ponad 1 000 spraw. Niektóre nasze osiągnięcia możesz sprawdzić na naszej stronie w zakładce wyroki.

Rzetelne opinie

Jeśli otrzymasz nakaz zapłaty z Alior Bank to zalecamy wybranie odpowiedniej kancelarii. Nie ufaj, tylko sprawdzaj. Sprawdź osiągnięcia kancelarii – wyroki, postanowienia. Następnie sprawdź opinie o niej. Pamiętaj, że obsługa prawna trwa zazwyczaj kilka lat! Warto zatem wybrać odpowiednią kancelarię. Opinie o nas możesz sprawdzić w kilku miejscach:

Jeśli otrzymałeś nakaz zapłaty z Alior Bank i nie wiesz, jak się bronić to napisz do nas. Nic Cię to nie kosztuje, gdyż analiza sprawy jest bezpłatna. Uzyskasz rzetelną informację o swojej sprawie od sprawdzonej, oddłużeniowej kancelarii działającej najdłużej na polskim rynku.

Umów się na konsultację tel: 799 709 399

Masz podobną sytuację? Umów się na konsultację w siedzibie naszej Kancelarii w Gdańsku lub skorzystaj z BEZPŁATNEJ analizy sprawy, wysyłając do nas wiadomość przez formularz kontaktowy. Obsługujemy klientów z całej Polski.


Opinie klientów