GETIN NOBLE Bank straszy Was komornikiem? Zróbcie to samo!

Nasyłamy komornika na Getin Noble Bank
fot. materiały prasowe Getin Bank

Na różnych forach internetowych poświęconych dłużnikom GETIN NOBLE Bank przewija się bardzo często. Zapewne wynika to z faktu, że jest jednym z najpopularniejszych banków detalicznych w Polsce. Osoby, które zaczęły mieć problemy ze spłatą kredytu w tym właśnie banku, wyjątkowo mocno żaliły się (i zapewne nadal żalą) nad sposobem i częstotliwością prowadzenia windykacji telefonicznej. Bardzo często w trakcie jej prowadzenia niekoniecznie miła Pani tłumaczy dłużnikowi, co się stanie, jeśli do jutra nie zapłaci wymagalnej raty, bądź całego kredytu.

No cóż, takie prawa wierzyciela. Jeżeli uważa, że jest to skuteczna metoda odzyskiwania pieniędzy, to na pewno będzie ją nadal stosował.

Dyskusja na temat tego artykułu na naszym Facebooku

Zazwyczaj wygląda to tak, że dłużnik o 6:30 rano nie musi nastawiać ani budzika ani parzyć sobie porannej kawy, bo wystarczającej dawki “kofeiny” dostarczy mu poranna pogawędka z “instytucją finansową”, najczęściej z numeru zaczynającego się od 0(71)… . Rozmowa zaczyna się od podania numeru “PIN” w postaci daty urodzenia, a następnie wysłuchaniu potoku “rozkosznych” słów o jakimś tam kredycie, którego to wielmożny dłużnik nie raczy spłacać. Na koniec nie może oczywiście zabraknąć nieodzownego pouczenia o widmie komornika i ulubionego stwierdzenia windykacji, które brzmi:

ROZUMIEM, ŻE ODMAWIA PAN SPŁATY ZADŁUŻENIA DO JUTRA, TAK?

No i jak na taką puentę ma zareagować dłużnik?  Z mojego puntu widzenia wychodzi na to, że ileś tam milionów dłużników w Polsce ma pieniądze, tyle że po prostu nie chce płacić… Dla działów windykacji nie istnieje takie pojęcie, jak rzeczywisty brak środków do życia z różnych przyczyn losowych, a co dopiero mówić o spłatach kredytów. Wszyscy po prostu ODMAWIAJĄ.

To teraz wyobraźcie sobie sytuację, że to właśnie GETIN NOBLE Bank
ODMÓWIŁ zapłaty “paru groszy” na rzecz dłużnika !!!

Wyrok zaoczny przeciwko Getin Noble BankWyrok zaoczny przeciwko Getin Noble Bank

Oczywiście byliśmy bardzo eleganccy i najpierw wysłaliśmy wezwanie do zapłaty przyznanych prawomocnym wyrokiem sądu kosztów procesu, dając kilka dni czasu na spłatę powyższego zadłużenia, bo my, w przeciwieństwie do banku, rozumiemy, że można chwilowo nie mieć odpowiednich środków… Wiecie: lekarstwa, pieluchy (czy jakie tam inne potrzeby banku). No i co się okazało? 

Bank po upływie terminu nie zapłacił, albo jak to się mówi w ich nomenklaturze: ODMÓWIŁ.

Wychodzi więc na to, że i w banku nie potrafili zorganizować “do jutra” prawie 10 000 zł. No ale zwykłego człowieka to nie potrafią zrozumieć.

W związku z powyższym, jesteśmy zmuszeni skorzystać z usług komornika, który wpadnie do jakiegoś oddziału i zrobi taką przykładową “oborę”. 

Zajęcie komornicze

No to dłużniku, skoro już wiesz, że też możesz nasłać komornika na bank, to przy następnej miłej rozmowie o finansach zapytaj się ich z góry, czy to nie przypadkiem ONI TOBIE nie ODMAWIAJĄ zapłaty długu. A jak jesteś klientem właśnie tego banku, możesz mieć tą niesamowitą przyjemność szybciej, niż Ci się wydaje.

Dlatego też, jeżeli miałeś kiedykolwiek komornika nasłanego przez GETIN NOBLE Bank i chciałbyś zaznać smaku słodkiej zemsty, to zwróć się do nas, a poprowadzimy Cię krok po kroku, co masz zrobić.
Wręcz dajemy Ci tego gwarancję 🙂


Spodobał Ci się ten artykuł? Może masz podobny problem? A może jesteś innego zdania? Zachęcamy do wyrażania swoich opinii w komentarzach
na blogu, na samym dole strony  

 • Monika K

  Windykacja Getin Noble Bank: Dzis jest ostatni roboczy dzien miesiaca.Tylko splata zaleglosci do godziny 12:00, pozwoli polubownie zamknac procesy windykacjne.
  Co zrobić dzwonić i się dogadywać czy iść osobiście do banku.
  Dodam że straciłam pracę i nie mam z czego tego zapłacić.. nie odbieram tel bo taka informacja do nich nie dotrze…mialam przyjemność rozmawiać z takim konsultantem złożyłam reklamację na jego grubianskie zachowanie to odp że konsultant normalnie prowadził rozmowę nam ich dość 😐

  • https://antywindyk.pl/ AntyWindyk

   Wielu opcji nie ma, albo się spłaca, od początku do końca, albo się nie spłaca i przygotowuje do sprawy w sądzie, a do tego jeszcze wiele miesięcy. Jeżeli nie ma Pani dochodów to na pewno nie wolno brać chwilówek czy zapożyczać się na spłatę bo to tylko pogorszy sytuację. Rozmowa z windykacją na pewno nie ma sensu w tej sytuacji. Jeżeli sprawa trafi do sądu możemy pomóc w sporze z bankiem.

 • Mona90

  Windykacja Getin Noble Bank: Dzis jest ostatni roboczy dzien miesiaca.Tylko splata zaleglosci do godziny 12:00, pozwoli polubownie zamknac procesy windykacjne.
  Co zrobić w tej sytuacji odległość jest jakieś niecałe 20 dni…nie odbieram tel bo nie mam ochoty słuchać chamskiego tonu konsultanta…
  Pomocy

  • https://antywindyk.pl/ AntyWindyk

   Wielu opcji nie ma, albo się spłaca, od początku do końca, albo się nie spłaca i przygotowuje do sprawy w sądzie, a do tego jeszcze wiele miesięcy.

 • “ANNA”

  Znajomy właśnie otrzymał wiadomość o spłacie zadłużenia pewnej staruszki. która nawet nie jest jego rodziną. Ciekawe bardzo, że osoba ta zmarła w wieku 94 lata blisko 15 lat temu i nigdy nie mieszkała pod adresem na który przyszedł nakaz zapłaty od Getback. Ktoś może doradzić co należy z tym zrobić, bo podejrzewam, że wyrzucenie tego do kosza nie rozwiąże sprawy. Czy te “banki” szukają Klientów na cmentarzach?
  Co należy zrobić w takim przypadku.”? Piszę dlatego, aby uwidocznić, do czego może się posunąć taki rzekomo “Bank”.

  • https://antywindyk.pl/ AntyWindyk

   GetBack to firma windykacyjna, nie bank.
   Proszę to zignorować, ewentualnie wysłać listem zwykłym krótkie pismo że taka osoba tu nigdy nie mieszkała i nie mieszka i nie życzy Pani sobie otrzymywać takiej korespondencji do spraw które Pani nie dotyczą.

 • Pw

  Straciłem prace nie mam środków żeby płacić bo nie należy mi się nawet tzw kuroniowka a szanowna Pani z Getinu twierdzi że je mam i mam zapłacić ratę 3,5 tys 😮

  • https://antywindyk.pl/ AntyWindyk

   Pani może twierdzić co chce, a Pan nie musi płacić jak nie ma z czego. Polska wolny kraj.

 • jj

  z dniem 10.09.2016 Bank PKO.BP ma zamiar wypowiedzieć mi umowę kredytu hipotecznego ze względu na sytuację losową czyli chorobę kręgosłupa nie mogę podjąć pracy ostatnie 2 miesiące nie wpłaciłem rat ze względu na brak środków finansowych kwota kredytu jest bardzo duża 220.000 tyś.zł czy mam czekać na sprawę sondową jak przeczytałem w jednym z wpisów aby walczyć o umorzenie takowego kredytu

  • https://antywindyk.pl/ AntyWindyk

   Z pustegpo i Salomon nie naleje.
   Nie pozostaje nic innego jak czekać na pismo z sądu i wtedy natychmiast się do nas zgłosić mailowo lub przez formularz kontaktowy w dziale KONTAKT.

 • z.z.

  mam kredyt we frankach w Getinie ,wysłałam reklamację kredytu ,
  że umowa wadliwa a kredyt po 11 latach spłacony , i oczekuję ,że Bank to uzna ,
  nie zapłaciłam ostatniej raty bo czekam na odpowiedź banku a poza tym uważam ,że oddałam już wszystko ,teraz bank przysyła monit przez kancelarię prawną /zwykłym listem a nie poleconym / ,żąda raty i odsetek w wysokości 2/3 tej raty za spóźnienie 17 dni ,wolno im tak ?

  • https://antywindyk.pl/ AntyWindyk

   Oczywiście, że wolno.
   Gdyby bank od tak uznawał każde roszczenie/oczekiwanie kredytobiorcy to nikt nie miałby kredytów.
   Jeżeli zaprzestała Pani spłaty należy spodziewać się monitów, wezwań, wypowiedzenia a następnie sprawy w sądzie – tam może Pani przedstawić swoje racje.

 • Aplikant

  Witam. Ciekawa stronka. Chętnie podejmiemy sie egzekucji tych tytułów wykonawczych p-ko GNB badz innym “podobnie działającym“ podmiotom wiedząc o ich niejednokrotnie niewłaściwych praktykach wobec swoich klientów. Przyjmujemy sprawy z wyboru wierzyciela na terenie RP. Panie Wojtku w razie potrzeby pozostawiam kontakt: harvay@poczta.fm – kancelaria komornika z Pomorza. Gwarantuje szybkość działania.

  • https://antywindyk.pl/ AntyWindyk

   Dziękujemy za kontakt, prędzej czy później na pewno się do Państwa zgłosimy. Kontakt będzie z naszej skrzynki firmowej czyli kontakt@antywindyk.pl

 • Gośka

  Też mam komornika z Getin Banku na kwotę ok 5 tys kapitału z odsetkami 🙁

 • Anna

  Mam kredyt hipoteczny w Getin noble banku ten bank sprzedał mój dług firmie fundusz inwestycyjny teraz mam w księgach wieczystych wpis Getinu i tego funduszu sprawa jest u komornika proszę o pomoc

  • https://antywindyk.pl/ AntyWindyk

   Prosimy o szczegóły przez formularz kontaktowy, spróbujemy pomóc.
   https://antywindyk.pl/kontakt/

   • Anna

    Wysłałam

 • Krav

  Czy z kwoty 3910 zł – 2400zł dostanie prawnik a powód – 1510 zł, natomiast 4643 zł dostanie powód?

  • https://antywindyk.pl/ AntyWindyk

   3910zł ma zapłacić Getin Bank tytułem zwrotu kosztów procesu czyli kosztów sądowych i kosztów prawnika, a jak to rozdzielą między siebie powód i jego prawnik to już ich indywidualna sprawa.

 • Pingback: Nadeszła wiekopomna chwila. Komornik wpadł do... banku.()